STRONA GŁÓWNA
O NAS
DBS - Przyjazny System Obiegu Dokumentów
CDNXL
PROGRAMY - OFERTA
COMARCH
REFERENCJE
KONTAKT
  
PO GODZINACH
 
  
API-XL,     HYDRA,     DBS - System Obiegu Dokumentów,    

To prawda, że system CDN-XL w swoim standardzie potrafi bardzo dużo. Zdarza się jednak, że potrzeby firm są są tak bardzo specyficzne, że "naginanie" do nich standardowych funkcjonalności sytemu mija się z celem. Rozwiązania takie nawet jeśli są wykonalne nie są ergonomiczne a przy tym i tak najczęściej okaże się, że czegoś tam nadal brakuje, czego już się nie udało rozwiązać w prosty sposób.

System CDN-XL jest "otwarty" na współpracę z aplikacjami zewnętrznymi pisanymi na miarę potrzeb i pomysłowości klientów.

Dzięki tej "otwartości" jedynymi przeszkodami jakie mogą jeszcze wystąpić na drodze do wykorzystania nieograniczonych zalet systemu CDN-XL może być jedynie brak wiedzy "jak to zrobić" albo brak pomysłu "jak to wykorzystać". Państwo doskonale znacie swoje potrzeby i macie też pomysły na usprawnienia pracy a my... wiemy jak to zrobić!

Rozbudowa systemu CDN-XL może opierać się na kreatywnym wykorzystaniu wbudowanych mechanizmów (filtry, raporty, schematy księgowe, atrybuty, mała Hydra itp) ale największa swobodę w tym obszarze daje zastosowanie technologii API-XL lub Dużego Interfejsu Programistycznego HYDRA.

PORES   -   Stefan Poręba,   20-616 Lublin, ul. Gliniana 27/6,  tel. 0-510 187 050 e-mail: biuro@pores.pl